MEVZA League Main Phase (W) Main Phase (W) Matches

Leg 1

12/10/2019 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

12/10/2019 - 17:00

12/10/2019 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

3 - 1

HOK KAŠTELA (CRO)

MUHA Bruno
BARDIĆ Bojan

12/10/2019 - 17:00

3 - 1

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

HOK KAŠTELA (CRO)

12/10/2019 - 18:00

Športna dvorana {KAMNIK}

12/10/2019 - 18:00

12/10/2019 - 18:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 0

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

NOVAK Gregor
MIKLOŠIČ Sanja

12/10/2019 - 18:00

3 - 0

OK Calcit KAMNIK (SLO)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

12/10/2019 - 19:00

Dvorana Gimnazija-Magnet {BRČKO}

12/10/2019 - 19:00

12/10/2019 - 19:00

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

3 - 0

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

KOZIC Nikola
HUSEJNOVIĆ Jasmin

12/10/2019 - 19:00

3 - 0

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)



Leg 2

19/10/2019 - 17:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

19/10/2019 - 17:00

19/10/2019 - 17:00

HOK KAŠTELA (CRO)

3 - 2

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

SIMONOVSKA Sonja
KOVAČEVIĆ Slobodan

19/10/2019 - 17:00

3 - 2

HOK KAŠTELA (CRO)

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

19/10/2019 - 17:00

Športna dvorana {KAMNIK}

19/10/2019 - 17:00

19/10/2019 - 17:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 1

GEN-I Volley NOVA GORICA

MIKLOŠIČ Sanja
TOMEĆ Eva

19/10/2019 - 17:00

3 - 1

OK Calcit KAMNIK (SLO)

GEN-I Volley NOVA GORICA

20/10/2019 - 17:30

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

20/10/2019 - 17:30

20/10/2019 - 17:30

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

1 - 3

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

KUZMANOVIC Slavisa
OVUKA Sinisa

20/10/2019 - 17:30

1 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)



Leg 3

26/10/2019 - 17:00

Športna dvorana Osnovne sole Milojke Strukelj {NOVA GORICA}

26/10/2019 - 17:00

26/10/2019 - 17:00

GEN-I Volley NOVA GORICA

3 - 1

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

RAPISARDA Daniele
PUECHER Andrea

26/10/2019 - 17:00

3 - 1

GEN-I Volley NOVA GORICA

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

26/10/2019 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

26/10/2019 - 18:00

26/10/2019 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

3 - 0

HOK KAŠTELA (CRO)

ISAJLOVIC Sinisa
MILIĆ Boško

26/10/2019 - 18:00

3 - 0

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

HOK KAŠTELA (CRO)

26/10/2019 - 19:00

Dvorana Gimnazija-Magnet {BRČKO}

26/10/2019 - 19:00

26/10/2019 - 19:00

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

1 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

BARDIĆ Bojan
MUHA Bruno

26/10/2019 - 19:00

1 - 3

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

OK Calcit KAMNIK (SLO)



Leg 4

02/11/2019 - 17:00

Športna dvorana {KAMNIK}

02/11/2019 - 17:00

02/11/2019 - 17:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 1

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

BRLAS Bojan
STIPANIČEV MATEČIĆ Ana

02/11/2019 - 17:00

3 - 1

OK Calcit KAMNIK (SLO)

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

02/11/2019 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

02/11/2019 - 18:00

02/11/2019 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

3 - 0

GEN-I Volley NOVA GORICA

VALENTAR Bernard
SEIFRIED Marko

02/11/2019 - 18:00

3 - 0

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

GEN-I Volley NOVA GORICA

02/11/2019 - 18:30

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

02/11/2019 - 18:30

02/11/2019 - 18:30

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

1 - 3

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

SZABÓ Péter
ADLER László

02/11/2019 - 18:30

1 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)



Leg 5

08/11/2019 - 19:00

Dvorana Gimnazija-Magnet {BRČKO}

08/11/2019 - 19:00

08/11/2019 - 19:00

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

2 - 3

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

MUHA Bruno
BARDIĆ Bojan

08/11/2019 - 19:00

2 - 3

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

09/11/2019 - 19:00

Športna dvorana Osnovne sole Milojke Strukelj {NOVA GORICA}

09/11/2019 - 19:00

09/11/2019 - 19:00

GEN-I Volley NOVA GORICA

3 - 0

HOK KAŠTELA (CRO)

PUECHER Andrea
LOT Dominga

09/11/2019 - 19:00

3 - 0

GEN-I Volley NOVA GORICA

HOK KAŠTELA (CRO)

10/11/2019 - 19:00

Športska dvorana Borik {BANJA LUKA}

10/11/2019 - 19:00

10/11/2019 - 19:00

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

0 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

SEIFRIED Marko
MIKLOŠIČ Sanja

10/11/2019 - 19:00

0 - 3

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 6

16/11/2019 - 17:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

16/11/2019 - 17:00

16/11/2019 - 17:00

HOK KAŠTELA (CRO)

3 - 1

OK Calcit KAMNIK (SLO)

HUSEJNOVIĆ Jasmin
KOLOS Adnan

16/11/2019 - 17:00

3 - 1

HOK KAŠTELA (CRO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

16/11/2019 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

16/11/2019 - 18:00

16/11/2019 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

3 - 0

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

SCHIMPL Igor
JURÁČEK Miroslav

16/11/2019 - 18:00

3 - 0

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

16/11/2019 - 19:00

Športna dvorana Osnovne sole Milojke Strukelj {NOVA GORICA}

16/11/2019 - 19:00

16/11/2019 - 19:00

GEN-I Volley NOVA GORICA

3 - 2

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

BRLAS Bojan
RAJKOVIĆ Milan

16/11/2019 - 19:00

3 - 2

GEN-I Volley NOVA GORICA

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)



Leg 7

22/11/2019 - 19:00

Dvorana Gimnazija-Magnet {BRČKO}

22/11/2019 - 19:00

22/11/2019 - 19:00

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

3 - 0

HOK KAŠTELA (CRO)

HALÁSZ Tibor
TILLMANN Gyula

22/11/2019 - 19:00

3 - 0

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

HOK KAŠTELA (CRO)

23/11/2019 - 19:00

Športna dvorana {KAMNIK}

23/11/2019 - 19:00

23/11/2019 - 19:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 2

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

RAPISARDA Daniele
LOT Dominga

23/11/2019 - 19:00

3 - 2

OK Calcit KAMNIK (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

24/11/2019 - 19:00

Športska dvorana Borik {BANJA LUKA}

24/11/2019 - 19:00

24/11/2019 - 19:00

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

1 - 3

GEN-I Volley NOVA GORICA

JURKOVIĆ Ksenija
KRAMAR ŠANDL Tajana

24/11/2019 - 19:00

1 - 3

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

GEN-I Volley NOVA GORICA



Leg 8

30/11/2019 - 16:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

30/11/2019 - 16:00

30/11/2019 - 16:00

HOK KAŠTELA (CRO)

0 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

STIPANIČEV MATEČIĆ Ana
BRLAS Bojan

30/11/2019 - 16:00

0 - 3

HOK KAŠTELA (CRO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

01/12/2019 - 19:00

Športska dvorana Borik {BANJA LUKA}

01/12/2019 - 19:00

01/12/2019 - 19:00

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

2 - 3

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

KOLOS Adnan
JAKISA Zdravko

01/12/2019 - 19:00

2 - 3

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

02/12/2019 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

02/12/2019 - 18:00

02/12/2019 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

3 - 1

OK Calcit KAMNIK (SLO)

VALENTAR Bernard
SEIFRIED Marko

02/12/2019 - 18:00

3 - 1

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)



Leg 9

07/12/2019 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

07/12/2019 - 18:00

07/12/2019 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

MEZÖFFY Zsolt
UJHÁZI Mónika

07/12/2019 - 18:00

-

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

07/12/2019 - 19:00

Športna dvorana Osnovne sole Milojke Strukelj {NOVA GORICA}

07/12/2019 - 19:00

07/12/2019 - 19:00

GEN-I Volley NOVA GORICA

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

TOMEĆ Eva
MARKELJ Blaž

07/12/2019 - 19:00

-

GEN-I Volley NOVA GORICA

OK Calcit KAMNIK (SLO)

08/12/2019 - 12:30

Športska dvorana Borik {BANJA LUKA}

08/12/2019 - 12:30

08/12/2019 - 12:30

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

-

HOK KAŠTELA (CRO)

MIKLOŠIČ Sanja
SEIFRIED Marko

08/12/2019 - 12:30

-

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

HOK KAŠTELA (CRO)



Leg 10

14/12/2019 - 17:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

14/12/2019 - 17:00

14/12/2019 - 17:00

HOK KAŠTELA (CRO)

-

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

JAKISA Zdravko
KOZIC Nikola

14/12/2019 - 17:00

-

HOK KAŠTELA (CRO)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

14/12/2019 - 19:00

Športna dvorana {KAMNIK}

14/12/2019 - 19:00

14/12/2019 - 19:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

STIPANIČEV MATEČIĆ Ana
RAJKOVIĆ Milan

14/12/2019 - 19:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

14/12/2019 - 19:30

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

14/12/2019 - 19:30

14/12/2019 - 19:30

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

GEN-I Volley NOVA GORICA

UJHÁZI Mónika
ADLER László

14/12/2019 - 19:30

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

GEN-I Volley NOVA GORICA



Leg 11

10/01/2020 - 19:00

Dvorana Gimnazija-Magnet {BRČKO}

10/01/2020 - 19:00

10/01/2020 - 19:00

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

HALÁSZ Tibor
ADLER László

10/01/2020 - 19:00

-

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

11/01/2020 - 19:00

Športna dvorana Osnovne sole Milojke Strukelj {NOVA GORICA}

11/01/2020 - 19:00

11/01/2020 - 19:00

GEN-I Volley NOVA GORICA

-

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

MARKELJ Blaž
NOVAK Gregor

11/01/2020 - 19:00

-

GEN-I Volley NOVA GORICA

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

12/01/2020 - 19:00

Športska dvorana Borik {BANJA LUKA}

12/01/2020 - 19:00

12/01/2020 - 19:00

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)


12/01/2020 - 19:00

-

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

OK Calcit KAMNIK (SLO)



Leg 12

18/01/2020 - 17:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

18/01/2020 - 17:00

18/01/2020 - 17:00

HOK KAŠTELA (CRO)

-

GEN-I Volley NOVA GORICA


18/01/2020 - 17:00

-

HOK KAŠTELA (CRO)

GEN-I Volley NOVA GORICA

18/01/2020 - 18:00

Športna dvorana Lukna {MARIBOR}

18/01/2020 - 18:00

18/01/2020 - 18:00

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

-

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)


18/01/2020 - 18:00

-

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

18/01/2020 - 19:30

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

18/01/2020 - 19:30

18/01/2020 - 19:30

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

TOMEĆ Eva
NOVAK Gregor

18/01/2020 - 19:30

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)



Leg 13

24/01/2020 - 19:00

Dvorana Gimnazija-Magnet {BRČKO}

24/01/2020 - 19:00

24/01/2020 - 19:00

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

-

GEN-I Volley NOVA GORICA


24/01/2020 - 19:00

-

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

GEN-I Volley NOVA GORICA

25/01/2020 - 19:00

Športna dvorana {KAMNIK}

25/01/2020 - 19:00

25/01/2020 - 19:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

HOK KAŠTELA (CRO)


25/01/2020 - 19:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

HOK KAŠTELA (CRO)

26/01/2020 - 19:00

Športska dvorana Borik {BANJA LUKA}

26/01/2020 - 19:00

26/01/2020 - 19:00

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

-

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)


26/01/2020 - 19:00

-

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)

Nova KBM Branik MARIBOR (SLO)



Leg 14

01/02/2020 - 17:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

01/02/2020 - 17:00

01/02/2020 - 17:00

HOK KAŠTELA (CRO)

-

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)


01/02/2020 - 17:00

-

HOK KAŠTELA (CRO)

ŽOK Bimal-Jedinstvo BRČKO (BIH)

01/02/2020 - 18:30

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

01/02/2020 - 18:30

01/02/2020 - 18:30

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)


01/02/2020 - 18:30

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

01/02/2020 - 19:00

Športna dvorana Osnovne sole Milojke Strukelj {NOVA GORICA}

01/02/2020 - 19:00

01/02/2020 - 19:00

GEN-I Volley NOVA GORICA

-

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)


01/02/2020 - 19:00

-

GEN-I Volley NOVA GORICA

UOK Banjaluka Volley BANJA LUKA (BIH)