MEVZA League Main Phase (M) Main Phase (M) Matches

Leg 1

05/10/2019 - 18:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

05/10/2019 - 18:00

05/10/2019 - 18:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

2 - 3

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

VIKTORÍNI-LISÁ Danica
KRÁLOVIČ Lukáš

05/10/2019 - 18:00

2 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

05/10/2019 - 18:00

Dvorana Center Stožice {LJUBLJANA}

05/10/2019 - 18:00

05/10/2019 - 18:00

ACH Volley Ljubljana (SLO)

0 - 3

Calcit Volley Kamnik (SLO)

SEIFRIED Marko
MARKELJ Blaž

05/10/2019 - 18:00

0 - 3

ACH Volley Ljubljana (SLO)

Calcit Volley Kamnik (SLO)

05/10/2019 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

05/10/2019 - 19:00

05/10/2019 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

3 - 1

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

ISAJLOVIC Sinisa
PETSCHE Markus

05/10/2019 - 19:00

3 - 1

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)



Leg 2

09/10/2019 - 20:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

09/10/2019 - 20:00

09/10/2019 - 20:00

OK MARIBOR (SLO)

1 - 3

ACH Volley Ljubljana (SLO)

VALENTAR Bernard
MIKLOŠIČ Sanja

09/10/2019 - 20:00

1 - 3

OK MARIBOR (SLO)

ACH Volley Ljubljana (SLO)

11/10/2019 - 19:00

SH {ZWETTL}

11/10/2019 - 19:00

11/10/2019 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

0 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

SCHIMPL Igor
VIKTORÍNI-LISÁ Danica

11/10/2019 - 19:00

0 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

11/10/2019 - 19:00

Dvorana Gimnazija-Magnet {BRČKO}

11/10/2019 - 19:00

11/10/2019 - 19:00

OK Mladost BRČKO (BiH)

2 - 2

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

MUHA Bruno
BARDIĆ Bojan

11/10/2019 - 19:00

2 - 2

OK Mladost BRČKO (BiH)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)



Leg 3

16/10/2019 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

16/10/2019 - 20:00

16/10/2019 - 20:00

Calcit Volley Kamnik (SLO)

-

OK MARIBOR (SLO)

TOMEĆ Eva
VALENTAR Bernard

16/10/2019 - 20:00

-

Calcit Volley Kamnik (SLO)

OK MARIBOR (SLO)

18/10/2019 - 19:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

18/10/2019 - 19:00

18/10/2019 - 19:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

OK Mladost BRČKO (BiH)

NOVAK Gregor
TOMEĆ Eva

18/10/2019 - 19:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

OK Mladost BRČKO (BiH)

19/10/2019 - 20:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

19/10/2019 - 20:00

19/10/2019 - 20:00

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

-

ACH Volley Ljubljana (SLO)

KOLOS Adnan
HUSEJNOVIĆ Jasmin

19/10/2019 - 20:00

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

ACH Volley Ljubljana (SLO)



Leg 4

25/10/2019 - 19:00

SH {ZWETTL}

25/10/2019 - 19:00

25/10/2019 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

ACH Volley Ljubljana (SLO)

JURÁČEK Miroslav
SCHIMPL Igor

25/10/2019 - 19:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

ACH Volley Ljubljana (SLO)

26/10/2019 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

26/10/2019 - 19:00

26/10/2019 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

VALENTAR Bernard
MARKELJ Blaž

26/10/2019 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

27/10/2019 - 18:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

27/10/2019 - 18:00

27/10/2019 - 18:00

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

-

Calcit Volley Kamnik (SLO)

OVUKA Sinisa
KUZMANOVIC Slavisa

27/10/2019 - 18:00

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

Calcit Volley Kamnik (SLO)



Leg 5

01/11/2019 - 17:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

01/11/2019 - 17:30

01/11/2019 - 17:30

OK MARIBOR (SLO)

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

JURÁČEK Miroslav
PETSCHE Markus

01/11/2019 - 17:30

-

OK MARIBOR (SLO)

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

02/11/2019 - 19:00

Dvorana Gimnazija-Magnet {BRČKO}

02/11/2019 - 19:00

02/11/2019 - 19:00

OK Mladost BRČKO (BiH)

-

ACH Volley Ljubljana (SLO)

HALÁSZ Tibor
HORVÁTH Miklós

02/11/2019 - 19:00

-

OK Mladost BRČKO (BiH)

ACH Volley Ljubljana (SLO)

02/11/2019 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

02/11/2019 - 20:00

02/11/2019 - 20:00

Calcit Volley Kamnik (SLO)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

STIPANIČEV MATEČIĆ Ana
BRLAS Bojan

02/11/2019 - 20:00

-

Calcit Volley Kamnik (SLO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)



Leg 6

09/11/2019 - 19:00

SH {ZWETTL}

09/11/2019 - 19:00

09/11/2019 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

OK MARIBOR (SLO)

ČINÁTL René
RYCHLÍK Dušan

09/11/2019 - 19:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

OK MARIBOR (SLO)

09/11/2019 - 19:00

Dvorana Gimnazija-Magnet {BRČKO}

09/11/2019 - 19:00

09/11/2019 - 19:00

OK Mladost BRČKO (BiH)

-

Calcit Volley Kamnik (SLO)

BARDIĆ Bojan
MUHA Bruno

09/11/2019 - 19:00

-

OK Mladost BRČKO (BiH)

Calcit Volley Kamnik (SLO)

09/11/2019 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

09/11/2019 - 19:00

09/11/2019 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

ACH Volley Ljubljana (SLO)

BRLAS Bojan
RAJKOVIĆ Milan

09/11/2019 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

ACH Volley Ljubljana (SLO)



Leg 7

16/11/2019 - 18:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

16/11/2019 - 18:00

16/11/2019 - 18:00

OK MARIBOR (SLO)

-

OK Mladost BRČKO (BiH)

VIKTORÍNI-LISÁ Danica
KRÁLOVIČ Lukáš

16/11/2019 - 18:00

-

OK MARIBOR (SLO)

OK Mladost BRČKO (BiH)

16/11/2019 - 18:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

16/11/2019 - 18:00

16/11/2019 - 18:00

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

KOLOS Adnan
HUSEJNOVIĆ Jasmin

16/11/2019 - 18:00

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

16/11/2019 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

16/11/2019 - 20:00

16/11/2019 - 20:00

Calcit Volley Kamnik (SLO)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

KRAMAR ŠANDL Tajana
JURKOVIĆ Ksenija

16/11/2019 - 20:00

-

Calcit Volley Kamnik (SLO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

17/11/2019 - 17:00

Dvorana Center Stožice {LJUBLJANA}

17/11/2019 - 17:00

17/11/2019 - 17:00

ACH Volley Ljubljana (SLO)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

MEZÖFFY Zsolt
ISAJLOVIC Sinisa

17/11/2019 - 17:00

-

ACH Volley Ljubljana (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 8

23/11/2019 - 18:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

23/11/2019 - 18:00

23/11/2019 - 18:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

Calcit Volley Kamnik (SLO)

MEZÖFFY Zsolt
UJHÁZI Mónika

23/11/2019 - 18:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

Calcit Volley Kamnik (SLO)

23/11/2019 - 19:00

Dvorana Gimnazija-Magnet {BRČKO}

23/11/2019 - 19:00

23/11/2019 - 19:00

OK Mladost BRČKO (BiH)

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

TILLMANN Gyula
HALÁSZ Tibor

23/11/2019 - 19:00

-

OK Mladost BRČKO (BiH)

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

23/11/2019 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

23/11/2019 - 19:00

23/11/2019 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

OK MARIBOR (SLO)

KRAMAR ŠANDL Tajana
JURKOVIĆ Ksenija

23/11/2019 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

OK MARIBOR (SLO)



Leg 9

30/11/2019 - 18:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

30/11/2019 - 18:00

30/11/2019 - 18:00

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

KUZMANOVIC Slavisa
OVUKA Sinisa

30/11/2019 - 18:00

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

02/12/2019 - 20:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

02/12/2019 - 20:00

02/12/2019 - 20:00

OK MARIBOR (SLO)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

ISAJLOVIC Sinisa
PETSCHE Markus

02/12/2019 - 20:00

-

OK MARIBOR (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

17/01/2020 - 19:00

SH {ZWETTL}

17/01/2020 - 19:00

17/01/2020 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

OK Mladost BRČKO (BiH)


17/01/2020 - 19:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

OK Mladost BRČKO (BiH)



Leg 10

30/11/2019 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

30/11/2019 - 20:00

30/11/2019 - 20:00

Calcit Volley Kamnik (SLO)

-

ACH Volley Ljubljana (SLO)

MIKLOŠIČ Sanja
NOVAK Gregor

30/11/2019 - 20:00

-

Calcit Volley Kamnik (SLO)

ACH Volley Ljubljana (SLO)

07/12/2019 - 18:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

07/12/2019 - 18:00

07/12/2019 - 18:00

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

BRLAS Bojan
RAJKOVIĆ Milan

07/12/2019 - 18:00

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

07/12/2019 - 19:00

SH {ZWETTL}

07/12/2019 - 19:00

07/12/2019 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

PETSCHE Markus
MILIĆ Boško

07/12/2019 - 19:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)



Leg 11

14/12/2019 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

14/12/2019 - 17:00

14/12/2019 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)


14/12/2019 - 17:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

14/12/2019 - 18:00

Dvorana Center Stožice {LJUBLJANA}

14/12/2019 - 18:00

14/12/2019 - 18:00

ACH Volley Ljubljana (SLO)

-

OK MARIBOR (SLO)

MARKELJ Blaž
TOMEĆ Eva

14/12/2019 - 18:00

-

ACH Volley Ljubljana (SLO)

OK MARIBOR (SLO)

14/12/2019 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

14/12/2019 - 19:00

14/12/2019 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

OK Mladost BRČKO (BiH)

SEIFRIED Marko
VALENTAR Bernard

14/12/2019 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

OK Mladost BRČKO (BiH)



Leg 12

21/12/2019 - 20:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

21/12/2019 - 20:00

21/12/2019 - 20:00

OK MARIBOR (SLO)

-

Calcit Volley Kamnik (SLO)

NOVAK Gregor
SEIFRIED Marko

21/12/2019 - 20:00

-

OK MARIBOR (SLO)

Calcit Volley Kamnik (SLO)

11/01/2020 - 18:00

Dvorana Center Stožice {LJUBLJANA}

11/01/2020 - 18:00

11/01/2020 - 18:00

ACH Volley Ljubljana (SLO)

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)


11/01/2020 - 18:00

-

ACH Volley Ljubljana (SLO)

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

11/01/2020 - 19:00

Dvorana Gimnazija-Magnet {BRČKO}

11/01/2020 - 19:00

11/01/2020 - 19:00

OK Mladost BRČKO (BiH)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)


11/01/2020 - 19:00

-

OK Mladost BRČKO (BiH)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 13

24/11/2019 - 17:00

Dvorana Center Stožice {LJUBLJANA}

24/11/2019 - 17:00

24/11/2019 - 17:00

ACH Volley Ljubljana (SLO)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

STIPANIČEV MATEČIĆ Ana
RAJKOVIĆ Milan

24/11/2019 - 17:00

-

ACH Volley Ljubljana (SLO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

18/01/2020 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

18/01/2020 - 17:00

18/01/2020 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

NOVAK Gregor
TOMEĆ Eva

18/01/2020 - 17:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

22/01/2020 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

22/01/2020 - 20:00

22/01/2020 - 20:00

Calcit Volley Kamnik (SLO)

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)


22/01/2020 - 20:00

-

Calcit Volley Kamnik (SLO)

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)



Leg 14

25/01/2020 - 18:00

Dvorana Center Stožice {LJUBLJANA}

25/01/2020 - 18:00

25/01/2020 - 18:00

ACH Volley Ljubljana (SLO)

-

OK Mladost BRČKO (BiH)


25/01/2020 - 18:00

-

ACH Volley Ljubljana (SLO)

OK Mladost BRČKO (BiH)

25/01/2020 - 18:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

25/01/2020 - 18:00

25/01/2020 - 18:00

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

-

OK MARIBOR (SLO)


25/01/2020 - 18:00

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

OK MARIBOR (SLO)

27/01/2020 - 19:00

SH {ZWETTL}

27/01/2020 - 19:00

27/01/2020 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

Calcit Volley Kamnik (SLO)


27/01/2020 - 19:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

Calcit Volley Kamnik (SLO)



Leg 15

06/01/2020 - 20:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

06/01/2020 - 20:00

06/01/2020 - 20:00

OK MARIBOR (SLO)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)


06/01/2020 - 20:00

-

OK MARIBOR (SLO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

01/02/2020 - 18:00

Dvorana Center Stožice {LJUBLJANA}

01/02/2020 - 18:00

01/02/2020 - 18:00

ACH Volley Ljubljana (SLO)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)


01/02/2020 - 18:00

-

ACH Volley Ljubljana (SLO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

07/12/2020 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

07/12/2020 - 20:00

07/12/2020 - 20:00

Calcit Volley Kamnik (SLO)

-

OK Mladost BRČKO (BiH)


07/12/2020 - 20:00

-

Calcit Volley Kamnik (SLO)

OK Mladost BRČKO (BiH)



Leg 16

11/01/2020 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

11/01/2020 - 19:00

11/01/2020 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

Calcit Volley Kamnik (SLO)


11/01/2020 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

Calcit Volley Kamnik (SLO)

08/02/2020 - 18:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

08/02/2020 - 18:00

08/02/2020 - 18:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

ACH Volley Ljubljana (SLO)


08/02/2020 - 18:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

ACH Volley Ljubljana (SLO)

08/02/2020 - 19:00

Dvorana Gimnazija-Magnet {BRČKO}

08/02/2020 - 19:00

08/02/2020 - 19:00

OK Mladost BRČKO (BiH)

-

OK MARIBOR (SLO)


08/02/2020 - 19:00

-

OK Mladost BRČKO (BiH)

OK MARIBOR (SLO)

08/02/2020 - 19:00

SH {ZWETTL}

08/02/2020 - 19:00

08/02/2020 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)


08/02/2020 - 19:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)



Leg 17

09/01/2020 - 20:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

09/01/2020 - 20:00

09/01/2020 - 20:00

OK MARIBOR (SLO)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)


09/01/2020 - 20:00

-

OK MARIBOR (SLO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

15/02/2020 - 18:00

Gradska dvorana {KAŠTELA}

15/02/2020 - 18:00

15/02/2020 - 18:00

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

-

OK Mladost BRČKO (BiH)


15/02/2020 - 18:00

-

OK Mladost Ribola KAŠTELA (CRO)

OK Mladost BRČKO (BiH)

15/02/2020 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

15/02/2020 - 20:00

15/02/2020 - 20:00

Calcit Volley Kamnik (SLO)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)


15/02/2020 - 20:00

-

Calcit Volley Kamnik (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 18

22/02/2020 - 18:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

22/02/2020 - 18:00

22/02/2020 - 18:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)