MEVZA League Men - League Main phase (M) Matches

Leg 1

30/09/2021 - 19:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

30/09/2021 - 19:00

30/09/2021 - 19:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

2 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

SCHIMPL Igor
JURÁČEK Miroslav

30/09/2021 - 19:00

2 - 3

UVC Holding GRAZ (AUT)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

01/10/2021 - 18:00

Mestská športová hala {MYJAVA}

01/10/2021 - 18:00

01/10/2021 - 18:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

1 - 3

VKP BRATISLAVA (SVK)

GRABOVSKÝ Zdeněk
KOVÁŘ Vlastimil

01/10/2021 - 18:00

1 - 3

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

VKP BRATISLAVA (SVK)

02/10/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

02/10/2021 - 20:00

02/10/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

1 - 3

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

STIPANIČEV MATEČIĆ Ana
RAJKOVIĆ Milan

02/10/2021 - 20:00

1 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

28/01/2022 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

28/01/2022 - 17:00

28/01/2022 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

KUZMANOVIC Slavisa
OVUKA Sinisa

28/01/2022 - 17:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)



Leg 2

06/10/2021 - 19:00

SH {ZWETTL}

06/10/2021 - 19:00

06/10/2021 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

3 - 0

VKP BRATISLAVA (SVK)

ČINÁTL René
BUCHAR Tomáš

06/10/2021 - 19:00

3 - 0

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

VKP BRATISLAVA (SVK)

06/10/2021 - 19:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

06/10/2021 - 19:30

06/10/2021 - 19:30

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

3 - 1

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

UJHÁZI Mónika
HORVÁTH Miklós

06/10/2021 - 19:30

3 - 1

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

09/10/2021 - 17:30

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

09/10/2021 - 17:30

09/10/2021 - 17:30

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 1

OK Calcit KAMNIK (SLO)

RAJKOVIĆ Milan
STIPANIČEV MATEČIĆ Ana

09/10/2021 - 17:30

3 - 1

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

10/10/2021 - 18:30

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

10/10/2021 - 18:30

10/10/2021 - 18:30

UVC Holding GRAZ (AUT)

0 - 3

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

MIKLOŠIČ Sanja
VALENTAR Bernard

10/10/2021 - 18:30

0 - 3

UVC Holding GRAZ (AUT)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)



Leg 3

13/10/2021 - 16:00

Športová hala Dom športu {BRATISLAVA}

13/10/2021 - 16:00

13/10/2021 - 16:00

VKP BRATISLAVA (SVK)

1 - 3

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

ADLER László
JAMBOR Tamas

13/10/2021 - 16:00

1 - 3

VKP BRATISLAVA (SVK)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

20/10/2021 - 18:00

Mestská športová hala {MYJAVA}

20/10/2021 - 18:00

20/10/2021 - 18:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

1 - 3

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

GRABOVSKÝ Zdeněk
KOVÁŘ Vlastimil

20/10/2021 - 18:00

1 - 3

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

09/11/2021 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

09/11/2021 - 19:00

09/11/2021 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

3 - 0

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

MARKELJ Blaž
MILOJEVIČ Mihajlo

09/11/2021 - 19:00

3 - 0

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

27/11/2021 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

27/11/2021 - 17:00

27/11/2021 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

3 - 0

UVC Holding GRAZ (AUT)

MIKLOŠIČ Sanja
MILOJEVIČ Mihajlo

27/11/2021 - 17:00

3 - 0

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

UVC Holding GRAZ (AUT)



Leg 4

20/10/2021 - 19:00

SH {ZWETTL}

20/10/2021 - 19:00

20/10/2021 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

1 - 3

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

KRÁLOVIČ Lukáš
KOVÁČ Boris

20/10/2021 - 19:00

1 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

23/10/2021 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

23/10/2021 - 19:00

23/10/2021 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

2 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

VALENTAR Bernard
MIKLOŠIČ Sanja

23/10/2021 - 19:00

2 - 3

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

05/12/2021 - 16:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

05/12/2021 - 16:00

05/12/2021 - 16:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

0 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

JURÁČEK Miroslav
SCHIMPL Igor

05/12/2021 - 16:00

0 - 3

UVC Holding GRAZ (AUT)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

05/01/2022 - 18:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

05/01/2022 - 18:00

05/01/2022 - 18:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

-

VKP BRATISLAVA (SVK)

OVUKA Sinisa
KUZMANOVIC Slavisa

05/01/2022 - 18:00

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

VKP BRATISLAVA (SVK)



Leg 5

20/10/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

20/10/2021 - 20:00

20/10/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

2 - 3

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

MEZÖFFY Zsolt
HORVÁTH Miklós

20/10/2021 - 20:00

2 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

30/10/2021 - 20:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

30/10/2021 - 20:30

30/10/2021 - 20:30

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

1 - 3

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

VIKTORÍNI-LISÁ Danica
SCHIMPL Igor

30/10/2021 - 20:30

1 - 3

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

31/10/2021 - 18:00

Mestská športová hala {MYJAVA}

31/10/2021 - 18:00

31/10/2021 - 18:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

3 - 0

UVC Holding GRAZ (AUT)

GALL Jakub
KRTIČKA Jan

31/10/2021 - 18:00

3 - 0

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

UVC Holding GRAZ (AUT)

22/12/2021 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

22/12/2021 - 17:00

22/12/2021 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

NOVAK Gregor
VALENTAR Bernard

22/12/2021 - 17:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)



Leg 6

13/10/2021 - 19:00

SH {ZWETTL}

13/10/2021 - 19:00

13/10/2021 - 19:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

0 - 3

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

RYCHLÍK Dušan
ČINÁTL René

13/10/2021 - 19:00

0 - 3

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

06/11/2021 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

06/11/2021 - 17:00

06/11/2021 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

1 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

MEZÖFFY Zsolt
ADLER László

06/11/2021 - 17:00

1 - 3

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

06/11/2021 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

06/11/2021 - 19:00

06/11/2021 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

3 - 0

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

MILOJEVIČ Mihajlo
MARKELJ Blaž

06/11/2021 - 19:00

3 - 0

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

06/11/2021 - 20:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

06/11/2021 - 20:00

06/11/2021 - 20:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

3 - 0

VKP BRATISLAVA (SVK)

KRAMAR ŠANDL Tajana
JURKOVIĆ Ksenija

06/11/2021 - 20:00

3 - 0

UVC Holding GRAZ (AUT)

VKP BRATISLAVA (SVK)



Leg 7

13/11/2021 - 20:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

13/11/2021 - 20:00

13/11/2021 - 20:00

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

3 - 0

UVC Holding GRAZ (AUT)

BRLAS Bojan
RAJKOVIĆ Milan

13/11/2021 - 20:00

3 - 0

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

UVC Holding GRAZ (AUT)

14/12/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

14/12/2021 - 20:00

14/12/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

RAJKOVIĆ Milan
BRLAS Bojan

14/12/2021 - 20:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

29/01/2022 - 18:00

Športová hala Dom športu {BRATISLAVA}

29/01/2022 - 18:00

29/01/2022 - 18:00

VKP BRATISLAVA (SVK)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

BUCHAR Tomáš
HLADISOVA Michaela

29/01/2022 - 18:00

-

VKP BRATISLAVA (SVK)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

01/02/2022 - 18:00

Mestská športová hala {MYJAVA}

01/02/2022 - 18:00

01/02/2022 - 18:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)


01/02/2022 - 18:00

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)



Leg 8

19/11/2021 - 20:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

19/11/2021 - 20:00

19/11/2021 - 20:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

0 - 3

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

KRÁLOVIČ Lukáš
VIKTORÍNI-LISÁ Danica

19/11/2021 - 20:00

0 - 3

UVC Holding GRAZ (AUT)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

20/11/2021 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

20/11/2021 - 19:00

20/11/2021 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

1 - 3

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

KRAMAR ŠANDL Tajana
JURKOVIĆ Ksenija

20/11/2021 - 19:00

1 - 3

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

20/11/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

20/11/2021 - 20:00

20/11/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

3 - 0

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

BRLAS Bojan
RAJKOVIĆ Milan

20/11/2021 - 20:00

3 - 0

OK Calcit KAMNIK (SLO)

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

21/11/2021 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

21/11/2021 - 17:00

21/11/2021 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

3 - 1

VKP BRATISLAVA (SVK)

VALENTAR Bernard
MIKLOŠIČ Sanja

21/11/2021 - 17:00

3 - 1

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

VKP BRATISLAVA (SVK)



Leg 9

17/11/2021 - 20:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

17/11/2021 - 20:00

17/11/2021 - 20:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 0

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

RAJKOVIĆ Milan
BRLAS Bojan

17/11/2021 - 20:00

3 - 0

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

29/12/2021 - 18:00

Mestská športová hala {MYJAVA}

29/12/2021 - 18:00

29/12/2021 - 18:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

GRABOVSKÝ Zdeněk
KOVÁŘ Vlastimil

29/12/2021 - 18:00

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

19/01/2022 - 19:30

Dvorana Tabor {MARIBOR}

19/01/2022 - 19:30

19/01/2022 - 19:30

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

JURÁČEK Miroslav
KRÁLOVIČ Lukáš

19/01/2022 - 19:30

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

09/02/2022 - 16:00

Športová hala Dom športu {BRATISLAVA}

09/02/2022 - 16:00

09/02/2022 - 16:00

VKP BRATISLAVA (SVK)

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

PETSCHE Markus
MILIĆ Boško

09/02/2022 - 16:00

-

VKP BRATISLAVA (SVK)

OK Calcit KAMNIK (SLO)



Leg 10

27/10/2021 - 20:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

27/10/2021 - 20:00

27/10/2021 - 20:00

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

3 - 1

OK Calcit KAMNIK (SLO)

MEZÖFFY Zsolt
KRAMAR ŠANDL Tajana

27/10/2021 - 20:00

3 - 1

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

OK Calcit KAMNIK (SLO)

13/11/2021 - 18:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

13/11/2021 - 18:00

13/11/2021 - 18:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

3 - 1

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

OVUKA Sinisa
KUZMANOVIC Slavisa

13/11/2021 - 18:00

3 - 1

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

03/12/2021 - 20:00

SH {ZWETTL}

03/12/2021 - 20:00

03/12/2021 - 20:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

3 - 0

UVC Holding GRAZ (AUT)

BUCHAR Tomáš
ČINÁTL René

03/12/2021 - 20:00

3 - 0

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

UVC Holding GRAZ (AUT)

05/12/2021 - 17:00

Športová hala Dom športu {BRATISLAVA}

05/12/2021 - 17:00

05/12/2021 - 17:00

VKP BRATISLAVA (SVK)

0 - 3

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

MILIĆ Boško
PETSCHE Markus

05/12/2021 - 17:00

0 - 3

VKP BRATISLAVA (SVK)

TJ Spartak MYJAVA (SVK)



Leg 11

15/11/2021 - 18:00

Mestská športová hala {MYJAVA}

15/11/2021 - 18:00

15/11/2021 - 18:00

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

1 - 3

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

KOVÁŘ Vlastimil
GRABOVSKÝ Zdeněk

15/11/2021 - 18:00

1 - 3

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

27/11/2021 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

27/11/2021 - 20:00

27/11/2021 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

0 - 3

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

KRAMAR ŠANDL Tajana
JURKOVIĆ Ksenija

27/11/2021 - 20:00

0 - 3

OK Calcit KAMNIK (SLO)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

11/12/2021 - 19:00

Jugend & Familiengästehaus {BLEIBURG}

11/12/2021 - 19:00

11/12/2021 - 19:00

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

MIKLOŠIČ Sanja
MARKELJ Blaž

11/12/2021 - 19:00

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

UVC Holding GRAZ (AUT)

30/12/2021 - 18:00

Športová hala Dom športu {BRATISLAVA}

30/12/2021 - 18:00

30/12/2021 - 18:00

VKP BRATISLAVA (SVK)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

HORVÁTH Miklós
MEZÖFFY Zsolt

30/12/2021 - 18:00

-

VKP BRATISLAVA (SVK)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)



Leg 12

17/12/2021 - 20:00

SH {ZWETTL}

17/12/2021 - 20:00

17/12/2021 - 20:00

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

ČINÁTL René
RYCHLÍK Dušan

17/12/2021 - 20:00

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

18/12/2021 - 20:00

Raiffeisen Sportpark {GRAZ}

18/12/2021 - 20:00

18/12/2021 - 20:00

UVC Holding GRAZ (AUT)

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

VALENTAR Bernard
MIKLOŠIČ Sanja

18/12/2021 - 20:00

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

06/01/2022 - 18:00

Športna dvorana Tivoli {LJUBLJANA}

06/01/2022 - 18:00

06/01/2022 - 18:00

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

-

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

KUZMANOVIC Slavisa
OVUKA Sinisa

06/01/2022 - 18:00

-

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

TJ Spartak MYJAVA (SVK)

06/01/2022 - 19:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

06/01/2022 - 19:00

06/01/2022 - 19:00

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

-

VKP BRATISLAVA (SVK)

JURKOVIĆ Ksenija
KRAMAR ŠANDL Tajana

06/01/2022 - 19:00

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

VKP BRATISLAVA (SVK)



Leg 13

19/10/2021 - 18:00

Športová hala Dom športu {BRATISLAVA}

19/10/2021 - 18:00

19/10/2021 - 18:00

VKP BRATISLAVA (SVK)

0 - 3

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

UJHÁZI Mónika
TILLMANN Gyula

19/10/2021 - 18:00

0 - 3

VKP BRATISLAVA (SVK)

ACH Volley LJUBLJANA (SLO)

03/01/2022 - 19:00

Dvorana Tabor {MARIBOR}

03/01/2022 - 19:00

03/01/2022 - 19:00

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

-

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

KRAMAR ŠANDL Tajana
JURKOVIĆ Ksenija

03/01/2022 - 19:00

-

OK MERKUR MARIBOR (SLO)

Union Raiffeisen WALDVIERTEL (AUT)

08/01/2022 - 20:00

Športna dvorana {KAMNIK}

08/01/2022 - 20:00

08/01/2022 - 20:00

OK Calcit KAMNIK (SLO)

-

UVC Holding GRAZ (AUT)

BRLAS Bojan
RAJKOVIĆ Milan

08/01/2022 - 20:00

-

OK Calcit KAMNIK (SLO)

UVC Holding GRAZ (AUT)

10/01/2022 - 17:00

Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

10/01/2022 - 17:00

10/01/2022 - 17:00

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

-

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)

MARKELJ Blaž
MILOJEVIČ Mihajlo

10/01/2022 - 17:00

-

HAOK Mladost ZAGREB (CRO)

SK Zadruga AICH/DOB (AUT)



Leg 14